Veilig ondernemen!!!Doe je samen
Home
Nieuwsbrieven
Stichting
Protocollen
Deelnemende partijen
Bedrijventerreinen
Wetenswaardigheden
Contact
Interessante links
Sitemap

  Bestuur SBBHG    

 

Burgemeester, dhr. D.A. Heijkoop, Voorzitter  tel. 0184 - 751525/6
                                     email
secretariaat@hardinxveld-giessendam.nl
 
Dhr. R.A. den Breejen, Vicevoorzitter             tel. 0184 - 676140
                                                                                              email   rob@breejen-shipyard.nl
 
Dhr. T. Boerman, Penningmeester/secretaris  tel. 0184 - 612905
                                                                   
    email tboerman@planet.nl

Dhr. Chr. Tol, Bestuurslid/Projectleider            tel. 0613427639
                                                                       email Chr.Tol@kpnmail.nl

Secretariaat/postadres SBBHG:
Parallelweg 157                                                                     
3371 GH HARDINXVELD-GIESSENDAM         email
secretariaat@sbbhg.nl


  Werkgroep SBBHG
    
Alert Security BV -bewakingsdienst            tel. 0184 - 410400
Dhr.  J. Kruythoff                                        email
john.kruythoff@alert-group.nl

Intersafety - Fysieke Apparatuur                tel.  0184 - 613911
Dhr. J.P.F. Visser                                        email
j.visser@elektroserviceholland.nl

Politie Zuid-Holland-Zuid District Albl/Vijfheerenlanden    tel. 0900 - 8844
Mw.  A. de Bruijn
                                         email Antoinet.de.bruijn@politie.nl 
Dhr. J. Hartkoorn                                                  Jaap.hartkoorn@politie.nl  

Brandweer                                                   tel. 088 - 6365728

Dhr. L. de Waal                                            email L.de.waal@brw.vrzhz.nl

Gemeente, Afdeling Beheer & Onderhoud
Dhr. W. Hylkema                                          tel. 0184 - 612244
                                                                   email
wb.hylkema@gemhg.nl

Camerauitleesruimte

R. Hoogveld                                               email r.hoogveld@gorinchem.nl

Afgevaardigde bedrijventerrein:

Boven-Hardinxveld
Dhr. R.A. den Breejen (tevens bestuurslid) tel.  0184 - 676140
                                                                   email
rob@breejen-shipyard.nl

Nieuweweg
Dhr. D. van den Berg                                  tel. 0184 - 622432
                                                                   email
info@gebrvandenberg.nl

Langeveer en Rivierdijk  

A. Noordermeer                                          tel. 0184 - 612766       

                                                                   email a.noordermeer@boermantransport.nl

De Peulen
Dhr. J. Mudde                                              tel. 0184 - 675430
                                                                    email
j.mudde@giessen.nl

 Blauwe Zoom

Dhr. J. de Hoop                                           tel. 0184 - 620888

                                                                   email jdh@gebroedersblokland.nl



Voorzitter werkvergadering
Dhr. Chr.Tol (tevens bestuurslid)                tel.
0613427639                                        

                                                                  email chr.tol@kpnmail.nl

Stichting Beveiliging Bedrijven Hardinxveld-Giessendam